;

Blender eta rizzo

(0 Vleresime)

3,790 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender ETA Rizzo MX11674, Shume praktik dhe funksional Material prej celiku inoks rezistent edhe ndaj temperaturave te larta me doreze plastike Perfekt per te pergatitur supa apo salca te shijshme Me 1 nivel shpejtesie Forme ergonomike e dorezes per perdorim te lehte Me butonin TURBO mund ta rrotulloni atë për të arritur shpejtësinë maksimale të përzierjes. Kur ndizet, pjesa e sipërme ndriçon me drite LED ngjyre blu Gjatësia e kordonit të energjisë është 1.3 m fuqia 400 W
Sasia
Raporto

Kodi: #25565

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender ETA Rizzo MX11674, Shume praktik dhe funksional Material prej celiku inoks rezistent edhe ndaj temperaturave te larta me doreze plastike Perfekt per te pergatitur supa apo salca te shijshme Me 1 nivel shpejtesie Forme ergonomike e dorezes per perdorim te lehte Me butonin TURBO mund ta rrotulloni atë për të arritur shpejtësinë maksimale të përzierjes. Kur ndizet, pjesa e sipërme ndriçon me drite LED ngjyre blu Gjatësia e kordonit të energjisë është 1.3 m fuqia 400 W

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.