;

Beres Frapeje

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Ideal per te pergatitur Frape, Cappuchino apo ta perdorni edhe si nje mikser per pergatitjen e cokteileve, lengjeve te frutave apo supave te shijshme Me material celik inoks dhe motor me shpejtesi te larte Funksionon me bateri Kompakt dhe mjaft i lehte ne perdorim Vjen ne ngjyrat roze dhe blu
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ideal per te pergatitur Frape, Cappuchino apo ta perdorni edhe si nje mikser per pergatitjen e cokteileve, lengjeve te frutave apo supave te shijshme Me material celik inoks dhe motor me shpejtesi te larte Funksionon me bateri Kompakt dhe mjaft i lehte ne perdorim Vjen ne ngjyrat roze dhe blu

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.