;

Blender sinbo 5 ne 1

(0 Vleresime)

3,290 Lekë 7,490 Lekë (-56%)

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender SINBO 5 ne 1 Me 3 aksesore te ndryshem: perziers per pergatitjen e supave dhe salcave te ndryshme , rrahese per pergatitjen e brumit te embelsirave dhe grirese perimesh dhe frutash te thata Material celik inoksi i cilesise se larte Me 2 nivele shpejtesie , Funksion TURBO dhe sistem sigurie Me kapacitet te grireses 600 ml dhe gotes 700 ml Fuqia 400 W Pastrohet mjaft lehte
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Blender SINBO 5 ne 1 Me 3 aksesore te ndryshem: perziers per pergatitjen e supave dhe salcave te ndryshme , rrahese per pergatitjen e brumit te embelsirave dhe grirese perimesh dhe frutash te thata Material celik inoksi i cilesise se larte Me 2 nivele shpejtesie , Funksion TURBO dhe sistem sigurie Me kapacitet te grireses 600 ml dhe gotes 700 ml Fuqia 400 W Pastrohet mjaft lehte

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.