;

Blender sinbo 2 ne 1

(0 Vleresime)

4,490 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender SINBO 2 ne 1 Modeli: SHB-3096, MX11349 Me 2 aksesore te ndryshem: perziers per pergatitjen e supave, salcave te ndryshme dhe grirese perimesh apo frutash te thata Material celik inoksi i cilesise se larte Me 2 nivele shpejtesie , Me kapacitet te gotes 700 ml Fuqia 750 W
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Blender SINBO 2 ne 1 Modeli: SHB-3096, MX11349 Me 2 aksesore te ndryshem: perziers per pergatitjen e supave, salcave te ndryshme dhe grirese perimesh apo frutash te thata Material celik inoksi i cilesise se larte Me 2 nivele shpejtesie , Me kapacitet te gotes 700 ml Fuqia 750 W

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.