;

Blender clatronic

(0 Vleresime)

3,390 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Clatronic Modeli: SM 3593, MX10939 Ideal per coptim, rrahje, perzierje per te pergatitiur lengje frutash te shijshme, koktej, supa, salca, pure apo ushqimet per femije Me 1 nivel shpejtesie dhe kapacitet 600 ml Me thika prerese prej celiku inox Motor i fuqishem me fuqi 250 W Tensioni: 220-240 V, 50 Hz Pastrohet mjaft lehte edhe ne pjatalarese
Sasia
Raporto

Kodi: #24589

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Clatronic Modeli: SM 3593, MX10939 Ideal per coptim, rrahje, perzierje per te pergatitiur lengje frutash te shijshme, koktej, supa, salca, pure apo ushqimet per femije Me 1 nivel shpejtesie dhe kapacitet 600 ml Me thika prerese prej celiku inox Motor i fuqishem me fuqi 250 W Tensioni: 220-240 V, 50 Hz Pastrohet mjaft lehte edhe ne pjatalarese

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.