;

Beres frapeje clatronic

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Beres Frapeje nga Clatronic Modeli: MS 3089, BF10940 me nje motor me shpejtesi te larte Ideale per te pergatitur Frape, Cappuchino por gjithashtu sherben edhe si nje mikser per pergatitjen e cokteileve, lengjeve te frutave apo supave te shijshme Me 1 nivel shpejtesie, me material celik inoks te cilesise se larte dhe veshje plastike Dimensionet (L x H x D) - 4,7 x 22,5 x 3,2 cm Funksionon me bateri 2 x AA Dizanj ergonmik Pastrohet mjaft lehte Ngjyra: Potokalli
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Frapeje nga Clatronic Modeli: MS 3089, BF10940 me nje motor me shpejtesi te larte Ideale per te pergatitur Frape, Cappuchino por gjithashtu sherben edhe si nje mikser per pergatitjen e cokteileve, lengjeve te frutave apo supave te shijshme Me 1 nivel shpejtesie, me material celik inoks te cilesise se larte dhe veshje plastike Dimensionet (L x H x D) - 4,7 x 22,5 x 3,2 cm Funksionon me bateri 2 x AA Dizanj ergonmik Pastrohet mjaft lehte Ngjyra: Potokalli

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.