;

Blender bomann

(0 Vleresime)

6,590 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Bomann Modeli: UM 1569, MX10271 me 2 nivele shpejtesie dhe funksion Turbo me kapacitet 1.5 liter Me thika prerese prej material celik inoks te cilesise se larte Ideal per pergatitjen e lengjeve dhe coptimin e akullit Mund te lahet ne pjatalarese Fuqia 600 W
Sasia
Raporto

Kodi: #24575

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Bomann Modeli: UM 1569, MX10271 me 2 nivele shpejtesie dhe funksion Turbo me kapacitet 1.5 liter Me thika prerese prej material celik inoks te cilesise se larte Ideal per pergatitjen e lengjeve dhe coptimin e akullit Mund te lahet ne pjatalarese Fuqia 600 W

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.