;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra me nje stil shume te bukur Material pambuk me punim dantelle Vjen ne ngjyrat: jeshile, e kuqe, puder dhe e zeze Masat: S, M, L
Sasia
Raporto

Kodi: #24503

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra me nje stil shume te bukur Material pambuk me punim dantelle Vjen ne ngjyrat: jeshile, e kuqe, puder dhe e zeze Masat: S, M, L

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.