;

Beres waffles bomann

(0 Vleresime)

2,590 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Beres Waffles Bomann Modeli: WA 5018 CB, TO022 Ideale per te pergatitur waffles te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj Me pllaka te medha me siperfaqe e cila nuk ngjit me diameter rreth 18 cm Me termostat te rregullueshem dhe indikator drite qe tregon per gatimin Me mbrojtje nga mbinxehja Stabilitet i larte fale kembeve prej gome Lehte per tu perdorur Fuqia 1200 W Furnizimi me energji: 220-240 V, 50 Hz
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Waffles Bomann Modeli: WA 5018 CB, TO022 Ideale per te pergatitur waffles te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj Me pllaka te medha me siperfaqe e cila nuk ngjit me diameter rreth 18 cm Me termostat te rregullueshem dhe indikator drite qe tregon per gatimin Me mbrojtje nga mbinxehja Stabilitet i larte fale kembeve prej gome Lehte per tu perdorur Fuqia 1200 W Furnizimi me energji: 220-240 V, 50 Hz

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.