;

Beres waffles bomann

(0 Vleresime)

3,990 Lekë 4,490 Lekë (-11%)

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Beres Waffles Bomann Modeli: WA 1365 CB, TO10258 Ideale per te pergatitur waffles te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj Me pllake me siperfaqe e cila nuk ngjit Me termostat dhe indikator drite qe tregon per gatimin Kapaciteti per te bere 5 waffles ne forme zemre ne te njeten kohe Lehte per tu perdorur dhe per tu pastruar Fuqia 1000 W
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Waffles Bomann Modeli: WA 1365 CB, TO10258 Ideale per te pergatitur waffles te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj Me pllake me siperfaqe e cila nuk ngjit Me termostat dhe indikator drite qe tregon per gatimin Kapaciteti per te bere 5 waffles ne forme zemre ne te njeten kohe Lehte per tu perdorur dhe per tu pastruar Fuqia 1000 W

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.