;

Beres keku bomann

(0 Vleresime)

2,590 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Beres Keku Bomann Modeli: MM 5020 CB, TO0014 me kapacitet per pjekje deri ne 7 keke te vegjel me diameter 4.5 cm Me siperfaqe jo ngjitese dhe mbrojtje nga mbinxehja Me kembe gome per stabilitet dhe doreze izoluese Fuqia: 900 W Furnizimi me energji: 230 V, 50 Hz
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Keku Bomann Modeli: MM 5020 CB, TO0014 me kapacitet per pjekje deri ne 7 keke te vegjel me diameter 4.5 cm Me siperfaqe jo ngjitese dhe mbrojtje nga mbinxehja Me kembe gome per stabilitet dhe doreze izoluese Fuqia: 900 W Furnizimi me energji: 230 V, 50 Hz

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.