;

Aparat kundra mushkonjave

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Aparat kundra mushkonjave dhe insekteve te bezdisshme Punon me vale elektromagnetike dhe ultratinguj teresisht te pademshme per njeriun. Jo-toxike , pa kimikate . Mjafton vetem ta vendosni ne prize dhe ajo emeton keto vale te cilat largojne insektet Mund ta perdorni kudo,ne shtepi,zyre,ambjent biznesi apo hapesira te jashtme
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat kundra mushkonjave dhe insekteve te bezdisshme Punon me vale elektromagnetike dhe ultratinguj teresisht te pademshme per njeriun. Jo-toxike , pa kimikate . Mjafton vetem ta vendosni ne prize dhe ajo emeton keto vale te cilat largojne insektet Mund ta perdorni kudo,ne shtepi,zyre,ambjent biznesi apo hapesira te jashtme

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.