;

mulli piperi bomann

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Mulli Piperi BOMANN Modeli: PSM 437 N CB, BO0002 dizenjuar per operim me nje dore Material qeramike i cilesise se larte Rimbushet lehtesisht Me thika celiku te cilesise se larte te cilat nuk ndryshken Funksionon me bateri 4 x 1,5 V AA
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mulli Piperi BOMANN Modeli: PSM 437 N CB, BO0002 dizenjuar per operim me nje dore Material qeramike i cilesise se larte Rimbushet lehtesisht Me thika celiku te cilesise se larte te cilat nuk ndryshken Funksionon me bateri 4 x 1,5 V AA

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.