;

Mprehes thikash bomann

(0 Vleresime)

1,590 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Mprehes Thikash Bomann Modeli MSS 436 CB, BO0003 Ideal per mprehjen e thikave me sharra, Thikë trapezoidale, gërshërë të gjata dhe të vogla Me zhurme minimale Permasat rreth : 16 x 9.6 x 7.2 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mprehes Thikash Bomann Modeli MSS 436 CB, BO0003 Ideal per mprehjen e thikave me sharra, Thikë trapezoidale, gërshërë të gjata dhe të vogla Me zhurme minimale Permasat rreth : 16 x 9.6 x 7.2 cm

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.