;

Blender dhe mikser dore bomann

(0 Vleresime)

3,790 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Dhe Mikser Dore BOMANN Modeli HM 381 CB , MX015 Ideal per pergatitjen dhe rrahjen e vezeve dhe brumit per embelsira Me 5 nivele te ndryshme shpejtesie dhe funksion turbo Me aksesore prej celiku inox qe perfshijne rrahese grepa per brum si dhe blender Me buton per heqjen e kokave te ndryshme Fuqia 300 W Furnizimi me energji: 220-240 V, 50/60 Hz, Shume praktik dhe i lehte ne perdorim Pastrohet edhe ne pjatalarese
Sasia
Raporto

Kodi: #24401

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Dhe Mikser Dore BOMANN Modeli HM 381 CB , MX015 Ideal per pergatitjen dhe rrahjen e vezeve dhe brumit per embelsira Me 5 nivele te ndryshme shpejtesie dhe funksion turbo Me aksesore prej celiku inox qe perfshijne rrahese grepa per brum si dhe blender Me buton per heqjen e kokave te ndryshme Fuqia 300 W Furnizimi me energji: 220-240 V, 50/60 Hz, Shume praktik dhe i lehte ne perdorim Pastrohet edhe ne pjatalarese

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.