;

pjaster bomann hc 892 cb

(0 Vleresime)

2,790 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • PJASTER Bomann Modeli HC 892 CB, PS0003 me nje dizanj shume unik i cili ofron liri gjate shtrirjes se flokeve Me temperature konstante 180 grade dhe buton on/off Pllake qeramike me prekje te bute e cila nuk demton floket Ngrohje e shpejte Permasat: 12.5 x 14 x 29 cm Fuqia: 40W
Sasia

Kontakt

Shperndaje

PJASTER Bomann Modeli HC 892 CB, PS0003 me nje dizanj shume unik i cili ofron liri gjate shtrirjes se flokeve Me temperature konstante 180 grade dhe buton on/off Pllake qeramike me prekje te bute e cila nuk demton floket Ngrohje e shpejte Permasat: 12.5 x 14 x 29 cm Fuqia: 40W

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.