;

Beres waffles sinbo ssm-2517

(0 Vleresime)

1,590 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Beres Waffles SINBO Modeli: SSM-2517 Ideale per te pergatitur waffles te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj Me pllake me siperfaqe e cila nuk ngjit dhe as nuk djeg fale izolimit termik Me indikator drite qe tregon per gatimin Kapaciteti per te bere 2 waffles ne te njeten kohe Lehte per tu perdorur dhe per tu pastruar Fuqia 750 W
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Waffles SINBO Modeli: SSM-2517 Ideale per te pergatitur waffles te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj Me pllake me siperfaqe e cila nuk ngjit dhe as nuk djeg fale izolimit termik Me indikator drite qe tregon per gatimin Kapaciteti per te bere 2 waffles ne te njeten kohe Lehte per tu perdorur dhe per tu pastruar Fuqia 750 W

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.