;

ibrik sinbo sk-7315

(0 Vleresime)

1,390 Lekë 1,990 Lekë (-30%)

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • IBRIK SINBO Modeli: SK-7315 per ngrohjen e ujit ne menyre te shpejte Me kapacitet 1.7 liter Me tregues per nivelin e ujit, I pajisur me funksion per mbrohje nga mbinxehja Me filter per kullimin e ujit në mënyrë që ai të jetë gjithmonë i pastër dhe i këndshëm ne shije, Fuqia 2000 W, Veshur me material plastike me buton per fikjen dhe ndezjen teper praktik dhe i thjeshte ne perdorim
Sasia
Raporto

Kodi: #24284

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kontakt

Shperndaje

IBRIK SINBO Modeli: SK-7315 per ngrohjen e ujit ne menyre te shpejte Me kapacitet 1.7 liter Me tregues per nivelin e ujit, I pajisur me funksion per mbrohje nga mbinxehja Me filter per kullimin e ujit në mënyrë që ai të jetë gjithmonë i pastër dhe i këndshëm ne shije, Fuqia 2000 W, Veshur me material plastike me buton per fikjen dhe ndezjen teper praktik dhe i thjeshte ne perdorim

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.