;

fshese dore sinbo

(0 Vleresime)

1,790 Lekë 1,990 Lekë (-10%)

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • FSHESE DORE SINBO Modeli SVC-3460 Ideale per te pastruar zonat e ngushta dhe të vështira për t'u arritur E dizenjuar kryesisht per pastrimin e makinave Lloji i filtrit: Hepa Perdoret ne te thate dhe ne lageshtire Me kapcitet te depozites se pluhurit: 500 ml Niveli i zhurmes 85dB Konsumi i energjise 12 V Fuqia 60 W Teper praktike ne perdorim
Sasia

Kontakt

Shperndaje

FSHESE DORE SINBO Modeli SVC-3460 Ideale per te pastruar zonat e ngushta dhe të vështira për t'u arritur E dizenjuar kryesisht per pastrimin e makinave Lloji i filtrit: Hepa Perdoret ne te thate dhe ne lageshtire Me kapcitet te depozites se pluhurit: 500 ml Niveli i zhurmes 85dB Konsumi i energjise 12 V Fuqia 60 W Teper praktike ne perdorim

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.