;

deplator sinbo ss-4042

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Depilator Sinbo Modeli SS-4042 Përdoret si masazhues, per heqjen e lekures se thate dhe pastrimin e kallove te kembeve Me 2 koka lehtesisht te zevendesueshme Me 1 nivel shpejtesie Funksionon me bateri me fuqi 2 x AA Ne paketim vjen se bashku me furcen e pastrimit
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Depilator Sinbo Modeli SS-4042 Përdoret si masazhues, per heqjen e lekures se thate dhe pastrimin e kallove te kembeve Me 2 koka lehtesisht te zevendesueshme Me 1 nivel shpejtesie Funksionon me bateri me fuqi 2 x AA Ne paketim vjen se bashku me furcen e pastrimit

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.