;

Blender sinbo

(0 Vleresime)

2,790 Lekë 3,790 Lekë (-26%)

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • BLENDER SINBO Modeli SHB-3075 Shume praktik dhe funksional Me tehe prerese shume te forta prej celiku inoks I përsosur për të pergatitur smoothies, supa apo salca te shijshme ne pak caste Me shpejtësi te ndryshueshme, Motor DC me nivel te ulet te zhurmes, Fuqia makasimale 750W
Sasia

Kontakt

Shperndaje

BLENDER SINBO Modeli SHB-3075 Shume praktik dhe funksional Me tehe prerese shume te forta prej celiku inoks I përsosur për të pergatitur smoothies, supa apo salca te shijshme ne pak caste Me shpejtësi te ndryshueshme, Motor DC me nivel te ulet te zhurmes, Fuqia makasimale 750W

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.