;

Beres frapeje sinbo sto - 6516

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Beres Frapeje Sinbo Modeli : STO - 6516 me nje motor me shpejtesi te larte Ideale per te pergatitur Frape, Cappuchino por gjithashtu sherben edhe si nje mikser per pergatitjen e cokteileve, lengjeve te frutave apo supave te shijshme Me 1 nivel shpejtesie, me material celik inoks te cilesise se larte Funksionon me 2 x bateri AA Kompakt, i lehte dhe i levizshem
Sasia
Raporto

Kodi: #24225

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Beres Frapeje Sinbo Modeli : STO - 6516 me nje motor me shpejtesi te larte Ideale per te pergatitur Frape, Cappuchino por gjithashtu sherben edhe si nje mikser per pergatitjen e cokteileve, lengjeve te frutave apo supave te shijshme Me 1 nivel shpejtesie, me material celik inoks te cilesise se larte Funksionon me 2 x bateri AA Kompakt, i lehte dhe i levizshem

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.