;

Beres frapeje

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Beres Frapeje nga Bomann me nje motor me shpejtesi te larte Ideale per te pergatitur Frape, Cappuchino por gjithashtu sherben edhe si nje mikser per pergatitjen e cokteileve, lengjeve te frutave apo supave te shijshme Me 1 nivel shpejtesie, me material celik inoks te cilesise se larte dhe veshje plastike Dimensionet (L x H x D) - 47 x 225 x 32 mm Funksionon me bateri 2x 1.5V UM 3, AA Dizanj ergonmik Pastrohet mjaft lehte
Sasia
Raporto

Kodi: #24220

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Beres Frapeje nga Bomann me nje motor me shpejtesi te larte Ideale per te pergatitur Frape, Cappuchino por gjithashtu sherben edhe si nje mikser per pergatitjen e cokteileve, lengjeve te frutave apo supave te shijshme Me 1 nivel shpejtesie, me material celik inoks te cilesise se larte dhe veshje plastike Dimensionet (L x H x D) - 47 x 225 x 32 mm Funksionon me bateri 2x 1.5V UM 3, AA Dizanj ergonmik Pastrohet mjaft lehte

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.