;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze e shkurter per femra, me dizenjo Material pambuk Shume moderne Vijne ne mgjyratL gri, e zeze dhe e kuqe Masat: S, M , L , XL
Sasia
Raporto

Kodi: #24181

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze e shkurter per femra, me dizenjo Material pambuk Shume moderne Vijne ne mgjyratL gri, e zeze dhe e kuqe Masat: S, M , L , XL

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.