;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Trixie Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, ngjyre puder me dizenjo verore, material shume cilesor
Sasia
Raporto

Kodi: #23983

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, ngjyre puder me dizenjo verore, material shume cilesor

Trixie Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.