;

Bluze Per Djem

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Fashion Kids Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per djem, me figure te personzheve vizatimore, material pambuku Vjen ne ngjyra te ndryshme
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bluze per djem, me figure te personzheve vizatimore, material pambuku Vjen ne ngjyra te ndryshme

Fashion Kids

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.