;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze e shkurter per femra, ngjyre e kuqe me stil shume te vecante, material mendashi, Shume moderne
Sasia
Raporto

Kodi: #23735

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze e shkurter per femra, ngjyre e kuqe me stil shume te vecante, material mendashi, Shume moderne

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.