;

Beres Hamburger

(0 Vleresime)

2,790 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Beres Hambureger DSP Modeli KB1001, Paisje për të gatuar hamburger qe aq shume i preferoni shpejt dhe me lehtësi; Pllaka me shtresë jo-ngjitëse, e lehtë për t'u larë. Me Kontrolle termostatike dhe dritat treguese; Qëndrimi vertikal për ruajtje më të lehtë; Fuqia 750 W 220-240 V, 50/60 Hz
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Hambureger DSP Modeli KB1001, Paisje për të gatuar hamburger qe aq shume i preferoni shpejt dhe me lehtësi; Pllaka me shtresë jo-ngjitëse, e lehtë për t'u larë. Me Kontrolle termostatike dhe dritat treguese; Qëndrimi vertikal për ruajtje më të lehtë; Fuqia 750 W 220-240 V, 50/60 Hz

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.