;

Arusha Me Lule Kristali

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Personalized & More Gjendja: Ne Stok

  • Ornament zbukurues me nje lule dhe 3 arush prej kristali me shkëlqim, në ngjyrë transparente me nuanca të ngjyres se kuqe.
Sasia
Raporto

Kodi: #23310

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dekor, Ornamente

Kontakt

Shperndaje

Ornament zbukurues me nje lule dhe 3 arush prej kristali me shkëlqim, në ngjyrë transparente me nuanca të ngjyres se kuqe.

Personalized & More

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.