;

Beres Milkshake

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Mikser per të përgatitur milkshakes të shijshme në vetëm disa minuta. Vjen me një ene prej çeliku inox me kapacitet 450ml . Fuqia: 100W me tension 220 - 240V 50Hz
Sasia
Raporto

Kodi: #23284

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Mikser per të përgatitur milkshakes të shijshme në vetëm disa minuta. Vjen me një ene prej çeliku inox me kapacitet 450ml . Fuqia: 100W me tension 220 - 240V 50Hz

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.