;

Abazhur Elektrik

(0 Vleresime)

2,890 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur elektrik per ndricimin e ambienteve tuaja me koke ne forme koni, ngjyre i zi, mjaft i vecante
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur elektrik per ndricimin e ambienteve tuaja me koke ne forme koni, ngjyre i zi, mjaft i vecante

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.