;

Bateri Muzikore Per Femije

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bateri muzikore per femije Bërë nga materiale të sigurta për fëmijët, duke e bërë atë ideale për djemtë dhe vajzat e reja. Set i valëve ndihmon në përmirësimin e aftësive të tyre të koordinimit. Ngjyra te ndryshme Per femije mbi 3 vjec
Sasia
Raporto

Kodi: #22598

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Bateri muzikore per femije Bërë nga materiale të sigurta për fëmijët, duke e bërë atë ideale për djemtë dhe vajzat e reja. Set i valëve ndihmon në përmirësimin e aftësive të tyre të koordinimit. Ngjyra te ndryshme Per femije mbi 3 vjec

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.