;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, e shkurter, me zinxhire, material pambuku Vjen ne ngjyrat: e zeze, e kuqe, e bardhe dhe roze
Sasia
Raporto

Kodi: #22421

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, e shkurter, me zinxhire, material pambuku Vjen ne ngjyrat: e zeze, e kuqe, e bardhe dhe roze

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.