;

Anije Me Fryrje

(0 Vleresime)

14,990 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Anije me fryrje per te bere udhetime ne uje Me 3 dhoma ajri duke perfshire dhomen ndihmese brenda skeletit E pershtatshme per 2 persona Fryhet me pompe ajri Permasat: 2.36m x 1.14m x 41cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Anije me fryrje per te bere udhetime ne uje Me 3 dhoma ajri duke perfshire dhomen ndihmese brenda skeletit E pershtatshme per 2 persona Fryhet me pompe ajri Permasat: 2.36m x 1.14m x 41cm

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.