;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Trixie Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze me menge te shkurta per meshkuj, ngjyre bojeqielli me dizenjo te bardhe, material cilesor pambuku
Sasia
Raporto

Kodi: #22105

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze me menge te shkurta per meshkuj, ngjyre bojeqielli me dizenjo te bardhe, material cilesor pambuku

Trixie Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.