;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Trixie Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze me menge te shkurta per meshkuj, ngjyre e bardhe me dizenjo te zeze, material cilesor pambuku
Sasia
Raporto

Kodi: #22103

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze me menge te shkurta per meshkuj, ngjyre e bardhe me dizenjo te zeze, material cilesor pambuku

Trixie Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.