;

Blender sinbo

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender SINBO Thika prerese: çelik special. Fuqia 170 W Tensioni 230 V
Sasia
Raporto

Kodi: #22047

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender SINBO Thika prerese: çelik special. Fuqia 170 W Tensioni 230 V

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.