;

Blender dore

(0 Vleresime)

1,890 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender dore elektrik DSP Tani eshte shume e thjeshte per te rrahur vezen apo per te bluar teksa gatuan. Me Blenderin multifunksional disa prej puneve ne kuzhine i mbaron me shpejt nga c'je mesuar
Sasia
Raporto

Kodi: #22032

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender dore elektrik DSP Tani eshte shume e thjeshte per te rrahur vezen apo per te bluar teksa gatuan. Me Blenderin multifunksional disa prej puneve ne kuzhine i mbaron me shpejt nga c'je mesuar

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.