;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, me dizenjo, e lirshme, material i fresket Vijne ne ngjyrat: bojeqielli, puder dhe e bardhe
Sasia
Raporto

Kodi: #21847

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, me dizenjo, e lirshme, material i fresket Vijne ne ngjyrat: bojeqielli, puder dhe e bardhe

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.