;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Trixie Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, sportive, me dizenjo te thjeshte, ngjyre pink, material cilesor
Sasia
Raporto

Kodi: #21788

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, sportive, me dizenjo te thjeshte, ngjyre pink, material cilesor

Trixie Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.