;

Arm band

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Arm band si mbajtes i smartphonit tuaj gjate aktiviteteve tuaja sportive ,si vrap,shetitje,biking,ngjitje ne mal etj Material fosforishent me qese te ndjeshme ndaj touch screen Rezistent ndaj ujit apo djerses Pasi fixohet nuk leviz dhe tundet E pershtatshme dhe per kufjet,e pajisur me dalje per kordonin
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Arm band si mbajtes i smartphonit tuaj gjate aktiviteteve tuaja sportive ,si vrap,shetitje,biking,ngjitje ne mal etj Material fosforishent me qese te ndjeshme ndaj touch screen Rezistent ndaj ujit apo djerses Pasi fixohet nuk leviz dhe tundet E pershtatshme dhe per kufjet,e pajisur me dalje per kordonin

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.