;

Abazhur Studimi

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur studimi me ndertim metalik dhe plastik, fleksibel, me celes per fikjen dhe ndezjen Gjatesia: afersisht 34 cm Vijne ne ngjyra te ndryshme
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur studimi me ndertim metalik dhe plastik, fleksibel, me celes per fikjen dhe ndezjen Gjatesia: afersisht 34 cm Vijne ne ngjyra te ndryshme

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.