;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, me dantelle me dizenjo me lule, Vjen ne ngjyrat: e zeze dhe blu
Sasia
Raporto

Kodi: #21179

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, me dantelle me dizenjo me lule, Vjen ne ngjyrat: e zeze dhe blu

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.