;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, me shpatulla te zbuluara dhe dizanj, material i fresket
Sasia
Raporto

Kodi: #21149

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, me shpatulla te zbuluara dhe dizanj, material i fresket

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.