;

Ambazhur Elektrike

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Ambazhur elektrike per ambientet tuaja me nje dizanj te vecante, koke ne forme koni me vija, ngjyre i bardhe
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ambazhur elektrike per ambientet tuaja me nje dizanj te vecante, koke ne forme koni me vija, ngjyre i bardhe

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.