;

Ambazhur Elektrik

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Ambazhur elektrik, ngjyre i bardhe, pjesa e poshtme eshte me dizanj me lule, ndersa koka vjen ne forme koni me dizanj me vija
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ambazhur elektrik, ngjyre i bardhe, pjesa e poshtme eshte me dizanj me lule, ndersa koka vjen ne forme koni me dizanj me vija

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.