;

Ambazhur Ndricimi

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Ambazhur ndricimi per ambientet tuaja, ngjyre bezhe, pjesa e poshtme eshte me dizanj te zi, ndersa koka vjen ne forme konike
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ambazhur ndricimi per ambientet tuaja, ngjyre bezhe, pjesa e poshtme eshte me dizanj te zi, ndersa koka vjen ne forme konike

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.