;

Arush I balsamosur

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Personalized & More Gjendja: Ne Stok

  • Arush prej kristali i rrethuari me lule te vogla i balsamosur ne nje kembane qelqi me bazament druri...I jep vecanti ambientit tuaj
Sasia
Raporto

Kodi: #21002

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dekor, Ornamente

Kontakt

Shperndaje

Arush prej kristali i rrethuari me lule te vogla i balsamosur ne nje kembane qelqi me bazament druri...I jep vecanti ambientit tuaj

Personalized & More

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.