;

Ambazhur Elektrik

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Ambazhur elektrik per ambientet tuaja, i vogel me dizanj te vecante, pjesa e siperme ngjyre e bardhe
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ambazhur elektrik per ambientet tuaja, i vogel me dizanj te vecante, pjesa e siperme ngjyre e bardhe

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.