;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,590 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze casual per femra, e bardhe, me dizenjo te lezetshme, material i fresket dhe lehtesisht te kombinueshme
Sasia
Raporto

Kodi: #20862

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze casual per femra, e bardhe, me dizenjo te lezetshme, material i fresket dhe lehtesisht te kombinueshme

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.